Hotel Kaskada v Ledci nad Sazavou hodnoceni
csenfrdeitplrues

Rychlý kontakt

HOTEL KASKÁDA
Husovo nám. 17
584 01 Ledeč nad Sázavou

HOTEL, RESTAURACE, BOWLING

Po - Čt: 10:00 - 22:00
Pá - So: 10:00 - 24:00
Ne: 11:00 - 22:00
Tel.: 569 443 753
info@kaskadaledec.cz

SQUASH, FITNESS, SPINNING, SÁL

Po - Pá: 9:00 - 22:00
So - Ne: 10:00 - 22:00
Tel.: 569 443 745
sport@kaskadaledec.cz

Kde nás najdete

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Nominovaný hotel

nominovany-hotel

13026028

 

Sál

Rozpis aktivit - jedeme naplno! 

 


 Jóga pro radost ze života               pondělí               19:15 - 20:45                TEREZA                 jedeme naplno!


Jógová rehabilitace novinka              pondělí                09:15 - 10:15               TEREZA                 jedeme naplno!


Jógová meditace novinka                  úterý sudé           09:15 - 10:15               TEREZA                 jedeme naplno!


Jóga pro sílu a pevnost novinka        čtvrtek                 09:15 - 10:15               TEREZA                 jedeme naplno!


Jóga pro maminky s dětmi novinka   pátek                  09:15 - 10:15                TEREZA                 jedeme naplno!


Piloxing                                          středa                 19:00 - 20:00                IVANA                    do konce roku zrušeno!


Bosu Core                                      úterý                   18:00 - 19:00                IVANA                    jedeme naplno!                 


Bosu Core                                      čtvrtek                18:00 - 19:00                IVANA                    jedeme naplno!           


Bodyforming                                   úterý                   19:15 - 20:15               ZDEŇKA                 jedeme naplno!


Bodyforming                                   čtvrtek                19:15 - 20:15                ZDEŇKA                jedeme naplno!


Spinning                                         pondělí               18:00 - 19:00                PETRA/TOM         jedeme naplno! v termínech dle dohody!   


Spinning & Posilování                    středa                 17:00 - 18:30                TOM                      jedeme naplno!


Spinning                                         čtvrtek                17:00 - 18:00                 PETRA                  jedeme naplno!       


Spinning ranní hodina                          úterý liché           09:30 - 10:30                TOM                      jedeme naplno!


 Rezervace na tel. 569 443 745 a na sportovní recepci. Průběžně budeme rozpis aktualizovat a doplňovat o další aktivity! logo sily 003

 


Jóga s Terezou pro radost ze života - každé pondělí od 19:15 - 20:45

Být schopen se radovat je svého druhu umění, ale radovat se jen tak z pouhého bytí je mistrovství a je to jeden z nejvyšších
stavů lidské existence. Opravdová radost nezávisí na tom, co se děje okolo, vychází pouze a jedině z našeho nitra, nikdo nám ji nemůže dát ani vzít. Je dobré vědět, že radost je přímo úměrná naší energii. Pokud naše energie roste, roste přirozeně i radost v nás, cítíme se naplnění a propojení. Právě takového stavu můžeme dosáhnout, použijeme-li tři klíče k naší energii a odemkneme jimi zámky, které nám brání prožívat se naplno. Tyto tří klíče jsou pohyb, dech a hlas a všechny tři se budeme učit vědomě používat na lekcích jógy pro radost ze života každé pondělí 19:15 - 20:45.  Na vás a na vaše úsměvy se těší Tereza Viktorová.
S láskou a radostí... namaste. www.sily.cz

Jednorázový vstup (délka trvání lekce 90 min) 111 Kč.logo sily 003

  

Jógová rehabilitace s Terezou - každé pondělí 9:15 - 10:15

Začněte týden dopolední jemnou jógou s laskavostí ke svému tělu a s plnou pozorností ke svému dechu i duchu.
Tato lekce je vhodná pro každého, kdo chce pomoci s bolestmi zad, regenerovat své tělo po nemoci a těm, kteří
se chtějí laskavě a citlivě se učit cítit své tělo, jeho signály a potřeby. Tato lekce kombinuje přístup Jin jógy s
rehabilitačními cviky, relaxuje svaly a upravuje pohybové vzorce. Těším se na vás. S láskou Tereza.
www.sily.cz

Jednorázový vstup (délka trvání lekce 60 min) 99 Kč.logo sily 003

 


Jógová meditace s Terezou - každé sudé úterý 9:15 - 10:15

Ponořte se do svého nekonečného Vesmíru. Staňte se vědomím mezi nádechem a výdechem. Buďte chvíli hluboce se sebou. Tato lekce je určena všem, kteří ví, že opravdové štěstí a spokojenost se nachází na dně našeho vlastního vnitřního ticha. Osloví ty, kteří ví, že naplnění spočívá v prázdnotě. Těšit se můžete na nejrůznější meditační a vizualizační techniky, bioenergetická cvičení, dechové meditace a hlubokou relaxaci. V těchto lekcích budeme pracovat s přenášením pozornosti, abychom dosáhli uvolněného vědomého přístupu ke svému každodennímu životu.
Těším se na vás. S láskou Tereza. www.sily.cz

Jednorázový vstup (délka trvání lekce 60 min) 99 Kč.logo sily 003Jóga pro sílu a pevnost s Terezou - každý čtvrtek 9:15 - 10:15

Přijďte se zapotit a zvýšit svoji kondici pomocí dynamických jógových sekvencí. Naučte se tančit Dračí tanec a mnoho typů Surya namaskar. Tato lekce je určena všem aktivním lidem, kteří se nebojí sáhnout na dno svých sil, aby posunuli své hranice, zvýšili smýšlení o sobě samých a nalezli poklad v podobně netušených možností vlastního těla. Lekce je založena na cyklickém přístupu Vinyasa, kombinuje prvky Power jógy, intenzivně zpevňuje střed a posiluje sebevědomí. Těším se na vás. S láskou Tereza. www.sily.cz

Jednorázový vstup (délka trvání lekce 60 min) 99 Kč.logo sily 003

 

Jóga s Terezou pro maminky s dětmi - každý pátek 9:15 - 10:15

To, že máte malé dítě, neznamená, že nemůžete chodit cvičit. Na této lekci jsou děti vítány. Není sice koncipovaná pro ně, ale pro jejich maminky, které mají chuť trávit svůj volný čas aktivně, posílit své břišní svaly a pánevní dno. Své děti mohou vzít s sebou a v průběhu lekce si mohou dělat co chtějí (kromě hraní na telefonu). A i když to bude vypadat, že cvičení nevěnují pozornost, věřte, že se k vám brzy přidají a stanou se z nich vaši malí jógoví spojenci. Těším se na vás. S láskou Tereza. www.sily.cz

Jednorázový vstup (délka trvání lekce 60 min) 99 Kč.

FitDance logo 003

 

 FitDance s Petrou - každé pondělí 16:30-17:30, začínáme 3. září 2018!

Lekce FitDance čerpají z mnoha tanečních směrů, aerobiku a zumby. Jsou určeny těm, kteří chtějí aerobní a především taneční formu cvičení. Sestavy se tvoří na míru písničce podobně jako v zumbě, ale latinská hudba je jen zlomek repertoáru. Hlavní část repertoáru tvoří současná moderní muzika a občas si to zpestříme i starými osvědčenými hity. Zacvičí si tu stejně tak dobře nesmělý začátečník jako taneční mistr. Posilování, pálení tuků a kardio trénink je zahrnut přímo v sestavách a velká pozornost
se věnuje závěrečnému protažení. Dbá se také na to, aby měl každý účastník z tance radost.
Tak přijďte, už se na vás těším! Vaše bájová Petra :-)

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 80 Kč.

body formingBodyforming se Zdeňkou - každé úterý a čtvrtek od 19:15 - 20:15

Bodyforming je speciální cvičení zaměřené na formování a zpevnění vaší postavy. Při tomto posilujícím a aerobním cvičení je využívána vlastní hmotnost těla, mohou se použít i overbally a jiné cvičební pomůcky. Vytvarujete problémové partie, spálíte tuky a získáte nejen kondici, ale i dobrou náladu a příjemný pocit! Pojďte to zkusit s naší instruktorkou Zdeňkou, která je skvělá! Zdeňka je mimo jiné instruktorkou spinningu, step aerobicu, p-classu a dance aerobiku a získala 1. místo na Mistrovství České republiky ve fitness teamech a 1. místo na Mistrovství Evropy v Moskvě ve stejné kategorii.

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 80 Kč.

 

piloxing  
Piloxing s Ivčou - každou středu od 19:00 - 20:00

Poznejte nejnovější fitness program, kterému propadly hollywoodské hvězdy! PILOXING jedinečně spojuje pilates, box a tanec, a tato kombinace naprosto dokonale spaluje tuky a formuje vaši postavu. Zažijte proměnu v elegantní, sexy a výkonnou osobnost!

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 80 Kč.  http://piloxing.com/

 bosu 

Bosu Core s Ivanou - každé úterý a čtvrtek od 18:00

BOSU Core je cvičení pro všechny věkové skupiny s pomůckou BOSU a řadí se k pomalým formám cvičení.  BOSU Core je zaměřeno na posílení centra těla (hluboký svalový stabilizační systém). Vytvarujete si svou postavu, která bude na pohled pevnější a štíhlejší! Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů. Po úvodním protažení a zahřátí ve stoje se plynule přechází do sedu. Šetrnými rotacemi se aktivuje páteř i všechny důležité svaly středu těla. Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla. Cvičení nijak nezatěžuje klouby. BOSU Core je vhodné pro všechny. Vedle sebe mohou cvičit i lidé s úplně rozdílnou kondicí, pohyby a pozice jsou jednoduché, vše se učí postupně, nejedná se o žádné složité choreografie.

Vstup 80 Kč na pernamentku (10 vstupů - 800 Kč), jednorázový vstup 90 Kč.

 bosu

Bosu Tabata - každé pondělí od 19:15 hod - připravujeme

BOSU® je balanční cvičení, které podporuje zapojení svalů celého těla, především pak hlubokého stabilizačního systému Již při pouhém stoji vzpřímeném na BOSU® se, díky nutnosti udržovat rovnováhu, zapojují svaly, o kterých jste dosud nevěděli. Lekce BOSU Dynamic jsou navíc zajímavější pro ty z Vás, kteří hledají aktivní a svižnou hodinu s důrazem na energii a kardio zátěž.

Vstup 80 Kč na pernamentku (10 vstupů - 800 Kč), jednorázový vstup 90 Kč.

 

Pilates aneb cvičební metoda pro každého - jednorázové akce - termín sdělíme

Přijďte si vyzkoušet cvičení Pilates pod vedením zkušeného instruktora Petra s mezinárodním vzděláním a titulem
"Pilates učitel druhé generace" a "Lolita San Miguel Pilates Master". Petr je zároveň nutričním poradcem a metodu Pilates představuje a propaguje i v rozhlase a jiných médiích. Více informací najdete na http://www.pilatespetr.cz/

- celosvětově oblíbené cvičení s téměř stoletou tradicí -
- funkční a účinné posilování a protahování svalů celého těla -
- účinné cvičení při boji s chronickými bolestmi zad a kloubů -
- zaměřeno hlavně na posilování břišních, zádových a hýžďových svalů -
- výborné cvičení pro dosažení štíhlého, pružného a silného těla -

Vstup 90,- Kč. Rezervace na tel. 569 443 745 nebo osobně na sportovní recepci.

 

sal

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.