Hotel Kaskada v Ledci nad Sazavou hodnoceni
csenfrdeitplrues

Rychlý kontakt

HOTEL KASKÁDA
Husovo nám. 17
584 01 Ledeč nad Sázavou

HOTEL, RESTAURACE, BOWLING

Po - Čt: 10:00 - 22:00
Pá - So: 10:00 - 24:00
Ne: 11:00 - 22:00
Tel.: 569 443 753
recepce@kaskadaledec.cz 
info@kaskadaledec.cz

SQUASH, FITNESS, SPINNING, SÁL

Po - Pá: 9:00 - 20:30
So - Ne: 9:00 - 20:30
Tel.: 569 443 745
sport@kaskadaledec.cz

Kde nás najdete

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Nominovaný hotel

nominovany-hotel

13026028

 

Sál

Rozpis aktivit - jedeme naplno! 


FitBody pokračujeme                         neděle                18:00 - 19:00                PETRA                   jedeme naplno!


FitDance pokračujeme                       neděle                19:05 - 20:05                PETRA                   jedeme naplno!


Bosu Core                                      úterý                   18:00 - 19:00                IVANA                    jedeme naplno!


Bodyforming                                   úterý                   19:15 - 20:15               ZDEŇKA                 jedeme naplno!


Bodyforming                                   čtvrtek                19:15 - 20:15                ZDEŇKA                jedeme naplno!


Spinning                                         pondělí               18:00 - 19:00                NIKOLA                 jedeme naplno!


Spinning & Posilování                    středa                 17:00 - 18:30                TOM                      jedeme naplno!


Spinning                                         středa                 18:30 - 19:30                TOM                      jedeme naplno!


Spinning                                         čtvrtek                 18:00 - 19:00                PETRA/NIKOLA    jedeme naplno!       


Spinning ranní hodina                        úterý liché           09:30 - 10:30                TOM                      dle dohody


Osobní trenér                                 dle dohody                                               TOM                     


Kruhový trénink                              připravujeme                                            TOM


Rezervace na tel. 569 443 745 a na sportovní recepci. Průběžně budeme rozpis aktualizovat a doplňovat o další aktivity! 

 

   

 FitBody s Petrou - každou neděli 18:00 - 19:00

FitBody jsou jednoduché, nenáročné posilovací lekce s důkladným protažením celého těla. Čerpáme z klasického fitness, pilates, jogy a dalších. Velkou pozornost věnujeme posílení břišních a zádových svalů, tzv. CORE. Většinou cvičíme vlastní vahou, ale pomůcky pro zpestření také využíváme. Tak přijďte, už se na vás těším! Petra Bay

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 90 Kč

FitDance logo 003

 

FitDance s Petrou - každou neděli 19:05 - 20:05

V lekcích FitDance čerpáme z mnoha tanečních a hudebních směrů, aerobiku a zumby. Zapotíme se jak při nových, tak osvědčených choreografiích. Posilování a kardio trénink je zahrnut přímo v sestavách. Velká pozornost se věnuje závěrečnému protažení. Dbá se také na to, aby měl každý účastník z tance radost. Tak přijďte, už se na vás těším! Petra Bay

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 90 Kč.

body formingBodyforming se Zdeňkou - každé úterý a čtvrtek od 19:15 - 20:15

Bodyforming je speciální cvičení zaměřené na formování a zpevnění vaší postavy. Při tomto posilujícím a aerobním cvičení je využívána vlastní hmotnost těla, mohou se použít i overbally a jiné cvičební pomůcky. Vytvarujete problémové partie, spálíte tuky a získáte nejen kondici, ale i dobrou náladu a příjemný pocit! Pojďte to zkusit s naší instruktorkou Zdeňkou, která je skvělá! Zdeňka je mimo jiné instruktorkou spinningu, step aerobicu, p-classu a dance aerobiku a získala 1. místo na Mistrovství České republiky ve fitness teamech a 1. místo na Mistrovství Evropy v Moskvě ve stejné kategorii.

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 90 Kč.

 

piloxing  
Piloxing s Ivčou - každou středu od 19:00 - 20:00

Poznejte nejnovější fitness program, kterému propadly hollywoodské hvězdy! PILOXING jedinečně spojuje pilates, box a tanec, a tato kombinace naprosto dokonale spaluje tuky a formuje vaši postavu. Zažijte proměnu v elegantní, sexy a výkonnou osobnost!

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 90 Kč.  http://piloxing.com/

 bosu 

Bosu Core s Ivanou - každé úterý a čtvrtek od 18:00

BOSU Core je cvičení pro všechny věkové skupiny s pomůckou BOSU a řadí se k pomalým formám cvičení.  BOSU Core je zaměřeno na posílení centra těla (hluboký svalový stabilizační systém). Vytvarujete si svou postavu, která bude na pohled pevnější a štíhlejší! Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů. Po úvodním protažení a zahřátí ve stoje se plynule přechází do sedu. Šetrnými rotacemi se aktivuje páteř i všechny důležité svaly středu těla. Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla. Cvičení nijak nezatěžuje klouby. BOSU Core je vhodné pro všechny. Vedle sebe mohou cvičit i lidé s úplně rozdílnou kondicí, pohyby a pozice jsou jednoduché, vše se učí postupně, nejedná se o žádné složité choreografie.

Vstup 80 Kč na pernamentku (10 vstupů - 800 Kč), jednorázový vstup 100 Kč.

 

Pilates aneb cvičební metoda pro každého - jednorázové akce - termín sdělíme

Přijďte si vyzkoušet cvičení Pilates pod vedením zkušeného instruktora Petra s mezinárodním vzděláním a titulem
"Pilates učitel druhé generace" a "Lolita San Miguel Pilates Master". Petr je zároveň nutričním poradcem a metodu Pilates představuje a propaguje i v rozhlase a jiných médiích. Více informací najdete na http://www.pilatespetr.cz/

- celosvětově oblíbené cvičení s téměř stoletou tradicí -
- funkční a účinné posilování a protahování svalů celého těla -
- účinné cvičení při boji s chronickými bolestmi zad a kloubů -
- zaměřeno hlavně na posilování břišních, zádových a hýžďových svalů -
- výborné cvičení pro dosažení štíhlého, pružného a silného těla -

Vstup 90,- Kč. Rezervace na tel. 569 443 745 nebo osobně na sportovní recepci.

 

sal

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.