Hotel Kaskada v Ledci nad Sazavou hodnoceni
csenfrdeitplrues

Rychlý kontakt

HOTEL KASKÁDA
Husovo nám. 17
584 01 Ledeč nad Sázavou

HOTEL, RESTAURACE, BOWLING

Po - Čt: 10:00 - 22:00
Pá - So: 10:00 - 24:00
Ne: 11:00 - 22:00
Tel.: 569 443 753
recepce@kaskadaledec.cz 
info@kaskadaledec.cz

SQUASH, FITNESS, SPINNING, SÁL

Po - Pá: 9:00 - 20:30
So - Ne: 9:00 - 20:30
Tel.: 569 443 745
sport@kaskadaledec.cz

Kde nás najdete

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Nominovaný hotel

nominovany-hotel

13026028

Bowlingová liga a turnaje


3. Letní bowlingový turnaj jednotlivců - konečné výsledky

Na konci prázdnin skončil 3. Letní bowlingový turnaj jednotlivců. Každý účastník měl odehrát min. 5 kol a to kdykoli v období trvání turnaje 15.6. - 31.8. v libovolných hracích dnech turnaje vždy pondělí - čtvrtek a v neděli. V rámci jednoho kola se hrálo 6 her. Počet kol nebyl omezen, přičemž do výsledků se počítalo 5 nejlepších kol. Hráči tudíž měli možnost zlepšovat svoje výkony a mnozí tuto možnost využili! 1. místo získal Michal Maryška (dárkový poukaz v hodnotě 1500,-Kč), 2. místo Otmar Miksa (dárkový poukaz v hodnotě 1000,-Kč) a třetí místo Zdeněk Gregor (dárkový poukaz v hodnotě 500,-Kč). Gratulujeme výhercům a děkujeme všem účastníkům turnaje! Konečné výsledky ligy najdete zde: https://www.kaskadaledec.cz/vysledky.

bowling pin walkingbowling pin walking

Ledečská bowlingová liga družstev - začínáme v 38. týdnu


8. ročník podzim 2017 - Kontakty.doc

8. ročník podzim 2017 - Rozlosování.docx

8. ročník podzim 2017 - Zápis o utkání.xls

.

      

"Bohemia Sekt" Ledečská bowlingová liga družstev - 8. ročník, podzimní kolo

Úvodem

Ledečská bowlingová liga je pravidelnou sérií bowlingových turnajů pro amatérské sportovce, příležitostné a rekreační hráče bowlingu, kteří v sobě najdou sportovního ducha a budou chtít změřit své bowlingové schopnosti a síly s ostatními, kteří stejně tak "propadli" tomuto zajímavému sportu.

Pravidla

Každé družstvo sehraje jedno utkání týdně. Družstvo nastupuje k zápasu se třemi hráči, na soupisce může být uvedeno až hráčů osm. Hráči se mohou libovolně střídat po odehrání každé jednotlivé hry. Každý hráč odehraje během jednoho utkání 6 her.

Utkání vyhraje družstvo, které vyhraje více her. Skóre zápasu může skončit 6:0, 5:1, 4:2 nebo 3:3.

Bodování družstev je následující: vítězné družstvo obdrží 2 body, poražený zůstává bez bodu, v případě remízy si družstva rozdělí po 1 bodě. O celkovém pořadí rozhoduje počet získaných bodů, v případě rovnosti rozhoduje skóre, poté celkový počet sražených kuželek a poté výsledky vzájemných zápasů.

Poměr mužů a žen v týmech není nijak omezen.

Účastník pojmenuje tým, pod jehož názvem bude v celém turnaji vystupovat. Za každou jednotlivou firmu či skupinu hráčů je možné přihlásit libovolný počet týmů. V případě více družstev se stejným názvem budou družstva označena pořadovým písmenem "A", "B" atd.

Hráč nesmí během jedné půlsezóny startovat v jiném týmu, než v jakém se zaregistroval.

Termíny konání

V každém jednotlivém ročníku Ligy se konají dvě kola (jarní a podzimní), každé toto kolo je samostatnou soutěží a zná svého vítěze - mistra Bowlingové ligy.

Veškerá kola se konají ve všední den (pondělí - čtvrtek) a v neděli. Kapitáni jednotlivých družstev si vždy domluví termín a čas, který bude vyhovovat oběma družstvům.

Ocenění

Vítězné družstvo získá putovní pohár, diplom a láhev. Všechna družstva získají zajímavé dárky.

Účastnické poplatky

Startovné družstvo neplatí! Platí se pouze bowlingová dráha. Cena dráhy pro bowlingovou ligu je snížena na 200 Kč/hodinu.

Uzávěrka přihlášek

Do podzimního kola začínajícího v polovině září se můžete přihlásit nejpozději do 14. září 2017 mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky 723 285533,602 694490 nebo osobně na bowlingu KASKÁDA, Husovo náměstí 17, Ledeč nad Sázavou.

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.