Hotel Kaskada v Ledci nad Sazavou hodnoceni
Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Rychlý kontakt

HOTEL KASKÁDA
Husovo nám. 17
584 01 Ledeč nad Sázavou

HOTEL, RESTAURACE, BOWLING

Po - Čt: 10:00 - 22:00
Pá - So: 10:00 - 24:00
Ne: 11:00 - 22:00
Tel.: 569 443 753
info@kaskadaledec.cz

SQUASH, FITNESS, SPINNING, SÁL

Po - Pá: 9:00 - 22:00
So - Ne: 10:00 - 22:00
Tel.: 569 443 745
sport@kaskadaledec.cz

Kde nás najdete

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Nominovaný hotel

nominovany-hotel

13026028

 

Sál

Rozpis aktivit - jedeme naplno! 


FitDance                               pondělí               16:30 - 17:30                PETRA                   NOVINKA - začínáme 3.9.!


Jóga pro radost ze života     pondělí               19:15 - 20:45                TEREZA                 NOVINKA - začínáme 9.4.!


Piloxing                                středa                 19:00 - 20:00                 IVANA                    jedeme naplno!


Piloxing Knockout                neděle                18:00 - 18:45                 IVANA                     jedeme naplno!


Bosu Core                           úterý                   18:00 - 19:00                 IVANA                     jedeme naplno!


Bosu Core                           neděle                19:00 - 20:00                 IVANA                     jedeme naplno!


Bosu Tabata                        pondělí               19:15 - 20:15                 IVANA                     připravujeme!


Bodyforming                        úterý                   19:15 - 20:15                ZDEŇKA                  jedeme naplno!


Bodyforming                        čtvrtek                19:15 - 20:15                 ZDEŇKA                 jedeme naplno!


Spinning                              pondělí               18:00 - 19:00                 PETRA                   jedeme naplno!


Spinning & Posilování         středa                 17:00 - 18:30                 TOM                       jedeme naplno!


Spinning                              čtvrtek                18:00 - 19:00                 PETRA                    jedeme naplno!


Spinning ranní hodina               liché úterý           09:30 - 10:30                TOM                        jedeme naplno!


Spinning ranní hodina               lichý čtvrtek         09:30 - 10:30                TOM                       jedeme naplno! 


 Rezervace na tel. 569 443 745 a na sportovní recepci. Průběžně budeme rozpis aktualizovat a doplňovat o další aktivity! logo sily 003

 


Jóga s Terezou pro radost ze života - každé pondělí od 19:15 - 20:45

Být schopen se radovat je svého druhu umění, ale radovat se jen tak z pouhého bytí je mistrovství a je to jeden z nejvyšších
stavů lidské existence. Opravdová radost nezávisí na tom, co se děje okolo, vychází pouze a jedině z našeho nitra, nikdo nám ji nemůže dát ani vzít. Je dobré vědět, že radost je přímo úměrná naší energii. Pokud naše energie roste, roste přirozeně i radost v nás, cítíme se naplnění a propojení. Právě takového stavu můžeme dosáhnout, použijeme-li tři klíče k naší energii a odemkneme jimi zámky, které nám brání prožívat se naplno. Tyto tří klíče jsou pohyb, dech a hlas a všechny tři se budeme učit vědomě používat na lekcích jógy pro radost ze života každé pondělí 19:15 - 20:45. 
Na vás a na vaše úsměvy se těší Tereza Viktorová www.sily.cz. S láskou a radostí... namaste.

Jednorázový vstup (délka trvání lekce 90 min) 111 Kč.

 FitDance logo 003

FitDance s Petrou - každé pondělí 16:30-17:30, začínáme 3. září 2018!

Lekce FitDance čerpají z mnoha tanečních směrů, aerobiku a zumby. Jsou určeny těm, kteří chtějí aerobní a především taneční formu cvičení. Sestavy se tvoří na míru písničce podobně jako v zumbě, ale latinská hudba je jen zlomek repertoáru. Hlavní část repertoáru tvoří současná moderní muzika a občas si to zpestříme i starými osvědčenými hity. Zacvičí si tu stejně tak dobře nesmělý začátečník jako taneční mistr. Posilování, pálení tuků a kardio trénink je zahrnut přímo v sestavách a velká pozornost
se věnuje závěrečnému protažení. Dbá se také na to, aby měl každý účastník z tance radost.
Tak přijďte, už se na vás těším! Vaše bájová Petra :-)

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 80 Kč.

body forming


Bodyforming se Zdeňkou - každé úterý a čtvrtek od 19:15 - 20:15

Bodyforming je speciální cvičení zaměřené na formování a zpevnění vaší postavy. Při tomto posilujícím a aerobním cvičení je využívána vlastní hmotnost těla, mohou se použít i overbally a jiné cvičební pomůcky. Vytvarujete problémové partie, spálíte tuky a získáte nejen kondici, ale i dobrou náladu a příjemný pocit! Pojďte to zkusit s naší instruktorkou Zdeňkou, která je skvělá! Zdeňka je mimo jiné instruktorkou spinningu, step aerobicu, p-classu a dance aerobiku a získala 1. místo na Mistrovství České republiky ve fitness teamech a 1. místo na Mistrovství Evropy v Moskvě ve stejné kategorii.

Vstup 60 Kč na pernamentku (10 vstupů - 600 Kč), jednorázový vstup 70 Kč.

 

piloxing knockout
Piloxing Knockout s Ivčou - každou neděli od 18:00 - 18:45

Top novinka pouze u nás! PILOXING ®KNOCKOUT je ultimátní test fyzické výkonnosti pod záštitou světově známé značky PILOXING®. Toto cvičení posune Vaše limity za hranice Vaší dosavadní možnosti: dokonale formuje postavu, maximálně pálí tuky a zvyšuje fyzickou kondici. Je to jedno z nejlepších fitness cvičení vůbec - poznejte nový level fitness s PILOXING® KNOCKOUT tréninkem! Knockout má celkem 6 „kol“: 3-minutové base a 2-minutové drill bloky. Base obsahuje vysoce intenzivní trénink na core, boxování, funkční trénink cardio. Drill obsahuje dynamickou klasiku. Cvičení je vhodné i pro muže!

Vstup 60 Kč na pernamentku (10 vstupů - 600 Kč), jednorázový vstup 70 Kč.

 

piloxing  
Piloxing s Ivčou - každou středu od 19:00 - 20:00

Poznejte nejnovější fitness program, kterému propadly hollywoodské hvězdy! PILOXING jedinečně spojuje pilates, box a tanec, a tato kombinace naprosto dokonale spaluje tuky a formuje vaši postavu. Zažijte proměnu v elegantní, sexy a výkonnou osobnost!

Vstup 60 Kč na pernamentku (10 vstupů - 600 Kč), jednorázový vstup 70 Kč.  http://piloxing.com/

 bosu 

Bosu Core s Ivanou - každé úterý od 18:00 a neděli od 19:00

BOSU Core je cvičení pro všechny věkové skupiny s pomůckou BOSU a řadí se k pomalým formám cvičení.  BOSU Core je zaměřeno na posílení centra těla (hluboký svalový stabilizační systém). Vytvarujete si svou postavu, která bude na pohled pevnější a štíhlejší! Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů. Po úvodním protažení a zahřátí ve stoje se plynule přechází do sedu. Šetrnými rotacemi se aktivuje páteř i všechny důležité svaly středu těla. Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla. Cvičení nijak nezatěžuje klouby. BOSU Core je vhodné pro všechny. Vedle sebe mohou cvičit i lidé s úplně rozdílnou kondicí, pohyby a pozice jsou jednoduché, vše se učí postupně, nejedná se o žádné složité choreografie.

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 80 Kč.

 bosu

Bosu Tabata - každé pondělí od 19:15 hod - připravujeme

BOSU® je balanční cvičení, které podporuje zapojení svalů celého těla, především pak hlubokého stabilizačního systému Již při pouhém stoji vzpřímeném na BOSU® se, díky nutnosti udržovat rovnováhu, zapojují svaly, o kterých jste dosud nevěděli. Lekce BOSU Dynamic jsou navíc zajímavější pro ty z Vás, kteří hledají aktivní a svižnou hodinu s důrazem na energii a kardio zátěž.

Vstup 70 Kč na pernamentku (10 vstupů - 700 Kč), jednorázový vstup 80 Kč.

 

Aštanga jóga pro začátečníky - jednorázové akce - termín sdělíme

Rádi byste dělali jógu, ale baví vás jen dynamické styly cvičení? Že to nejde dohromady? Jde! Aštanga je jedna z mála tradičních jógových škol, která se vyznačuje právě svou dynamičností. Při cvičení se dýchá dechovou technikou udždžají, která zahřívá organismus a dochází tak k rychlému vyplavování škodlivin z těla potem. Tělo se tak stává lehkým, pružným, silným a zdravým. Pojďte ji vyzkoušet pod vedením lektorky Olgy Remešové, která je zároveň i autorkou časopisu Jóga Dnes.

 

Pilates aneb cvičební metoda pro každého - jednorázové akce - termín sdělíme

Přijďte si vyzkoušet cvičení Pilates pod vedením zkušeného instruktora Petra s mezinárodním vzděláním a titulem
"Pilates učitel druhé generace" a "Lolita San Miguel Pilates Master". Petr je zároveň nutričním poradcem a metodu Pilates představuje a propaguje i v rozhlase a jiných médiích. Více informací najdete na http://www.pilatespetr.cz/

- celosvětově oblíbené cvičení s téměř stoletou tradicí -
- funkční a účinné posilování a protahování svalů celého těla -
- účinné cvičení při boji s chronickými bolestmi zad a kloubů -
- zaměřeno hlavně na posilování břišních, zádových a hýžďových svalů -
- výborné cvičení pro dosažení štíhlého, pružného a silného těla -

Vstup 80,- Kč. Rezervace na tel. 569 443 745 nebo osobně na sportovní recepci.

 

sal

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.